افتخارات

معرفی اجمالی  مجموعه و تخصص‌ها:

سابقه شرکت:
سابقه شرکت دنیای ایده‌های تابان فناوری با برند تجاری "سی ام اس ساز (CMSSAZ)" به سال 1378 برمیگردد.
کارنامه فعالیت چندین ساله مجموعه، متخصصین و همکاران گواه این ادعاست که با وجود موانع و مشقات کار، توانسته‌ایم در بین شرکت‌ها و موسسات همکار، گوی سبقت را ربوده و در تمامی پروژه‌ها با افتخار و سربلندی فراتر از نظر کارفرمایان را تامین نماید.

تخصص‌ها و ضمینه فعالیت:
هم اکنون نیروهای جوان، خلاق و مجرب شرکت دنیای ایده‌های تابان در ضمینه‌های: طراحی سیستم‌های تحت وب، طراحی بانک‌های اطلاعاتی، بهینه سازی بانک‌های اطلاعاتی حجیم،بهینه سازی سیستم‌های با کاربری بالا، امنیت سیستم‌های تحت وب، طراحی سیستم‌های تحت ویندوز – اندورید - IOS، تحلیل سیستم و ... دارای بالاترین تخصص‌های دانشگاهی و علمی میباشند.
طراحی سیستم‌های تحت وب بعنوان تمرکز اصلی فعالیت این مجموعه باعث گردیده تیم فعال در این ضمینه از بهترین‌ها تشکیل گردد. این تخصص و تجربه باعث گردیده چندین پروژه ملی با حساسیت‌های خاص خود به این مجموعه سپرده شود. تخصص در ضمینه امینت اطلاعات، بهینه سازی اطاعات در گردش، بهینه سازی بانک اطلاعاتی، بهینه سازی سیستم جهت کار بر روی اطلاعات با حجم بالا، مدیریت منابع سخت افزاری و نرم افزاری جهت سرویس دهی به تعداد زیادی از درخواست‌ها، تنظیمات تخصصی وب سرویس جهت افزایش کارایی سیستم و دهها فعالیت تخصصی دیگر از مواردی است که باعث گردیده شرکت "سی ام اس ساز (CMSSAZ)" مجری پروژه‌های بزرگ گردد.